Novinky

Stavba Jihomoravského kraje 2017 pro jedinečný projekt R PLACEO

S potěšením oznamuje, že projekt R PLACEO získal další ocenění, tentokrát 1. místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2017, kategorie bytové stavby. Ocenění uděluje Jihomoravský kraj a Svaz podnikatelů ve stavebnictví na návrh odborné soutěžní poroty. Projektu jsme věřili a jsme na něho náležitě hrdí. V měsíci červnu se R PLACEO bude pyšnit tímto titulem přímo na budově, hledáme pro něho zasloužilé místo.

R PLACEO, Palackého náměstí 1600, Rosice

Velmi děkujeme za účast a podporu na Slavnostním otevření polyfunkčního domu R PLACEO. Báječně jsme si to užili. Dostavbě rosického náměstí jsme se průběžně věnovali sedmnáct let. Šli jsme si za svým cílem a věřili jsme svým schopnostem a možnostem. Naším cílem byla atraktivní stavba s pečlivě promyšleným zaměřením na detail. Kolaudací se z R PLACEO stal dospělák a povede si nyní svůj vlastní život. Velmi důležitým prvkem každého města je i život v podobě služeb a v R PLACEO najdete nejrůznější drobné služby a obchůdky. Provozovatelům těchto služeb přejeme dostatek spokojených zákazníků. Spousta z vás zde bude zakládat rodinu a žít. Přejeme vám pohodu, radost a příjemné žití. Novou adresou pro váš domov je R PLACEO, Palackého náměstí 1600, Rosice.

Slavostní otevření

V pátek 19. května proběhne slavnostní otevření polyfunkčního domu R PLACEO. Zájemci a široká veřejnost jsou srdečně zváni.

R PLACEO

R PLACEO získalo během necelých dvou let od poklepání základního kamene kompletní kolaudační rozhodnutí dne 30.3.2017. V těchto dnech probíhá předávání jednotek, někteří noví majitelé se již stačili přestěhovat a zabydlují se, některým se jednotky předají v nejbližší době. Odstraňují se drobné nedostatky a finišují poslední práce.

Finální práce

Výstavba projektu R PLACEO je ve finální části. Závěrečné prohlídky jsou vypsány na pátek 10.března.

Částečná kolaudace

Polyfunkční dům R PLACEO získal dne 23.12.2016 kolaudaci části stavby, jedná se o komerční plochy a přilehlé zpevněné plochy.

Dostavba v plném proudu

Stavba polyfunkčního domu R PLACEO dostává finální kabát, jsou vylity podlahy a zahájeny obklady.

Rok od poklepání základního kamene

Právě uplynul rok co jsme poklepali základní kámen projektu R PLACEO

Výstavba posledního podlaží

V těchto dnech probíhá dle plánu dostavba posledního podlaží polyfunkčního domu R PLACEO.

Cena absolutního vítěze pro R PLACEO

Dne 9.11.2015 proběhlo v Praze za účastí médií slavnostní vyhlášení Realitní projekt roku 2015. Polyfunkční dům R PLACEO získal Cenu veřejnosti v regionu Jihomoravský kraj a Cenu absolutního vítěze v České republice. Máme z těchto významných ocenění obrovskou radost a velmi děkujeme za podporu jedinečného projektu R PLACEO. Kompletní výsledky Realitního projektu roku 2015 naleznete na www.projektroku.cz.

Titul pro zhotovitele stavby

Společnost KOMFORT získala titul Stavební firma roku 2014 v kategorii střední stavební firma, tedy v kategorii, ve které je největší konkurence na trhu. Slavnostní vyhlášení proběhlo v Senátu parlamentu České republiky dne 8.10.2015. Velmi nás těší, že zhotovitelem R PLACEO je KOMFORT a že na realitním projektu roku pracují nejlepší odborníci z ČR.

Doluštěte tajenku

V projektu R PLACEO zbývá ještě několik bytových jednotek. Každý, kdo si zde byt pořídil nebo pořídí, přispěje k doluštění tajenky, ale především získá atraktivní a dostupné bydlení v centru města.